Selahattin Kaleli / Kaleli Grup Yönetim Kurulu Başkanı

ÖZGEÇMiŞ                                                                      


Selahattin Kaleli 1945 Çorum / Alaca doğumludur. Evli ve dört çocuk babasıdır. Dürüst işadamı kimliğine yakışır şekilde yılardır bir çok kurum ve kuruluşlardan başarı belgesi almış, vergi rekortmenliğinde hep ilk sıralarda bulunmuş, şirketleri bünyesinde 150 civarında personele istihdam sağlamıştır. 1 Ocak 2005 tarihinde BEST OIL markası adı altında Genel Müdürlüğü Ankara’da bulunan akaryakıt ana dağıtım firmasını kurdu. BEST OIL halen 240 istasyon ağı bulunan; Samsun, Kırıkkale ve Çorum’da akaryakıt deposu, Aliağa ve İzmit rafinerilerinde şubeleri bulunan yıllık 120.000 ton üzerinde satış yapan bir dağıtım şirketi konumundadır. Ayrıca 27 Eylül 2012 tarihinde BEST GAZ markası altında kendi lisansı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerine başlamıştır. 1968 yılında kendi adıyla başladığı iş hayatında kırk beş yıllık tecrübesi ve ticari zekasıyla ilkeli çalısmanın, kararlılığın ve hizmet kalitesinin kâra dönüşebileceğini göstermiştir. Bunun en somut örneği, kurduğu şirketler ve sektördeki pozisyonunu korumayı bilmesidir.

Başarılı ve hayırsever işadamı kimliğine yakışır tavrıyla eğitim camiasında da kendisini göştermis, 1984-2002 yılları arasıda İMVAK’ta (İmam Hatip Lisesi ve İlahiyat Fakültesi Vakfı) Başkan olarak görev yapmıştır. Görevi sırasında Anadolu İmam Hatip Lisesi ile İlahiyat Fakültesinin, Çorum’a kazandırılması noktasında aktif olarak rol almış, madden ve manen desteklerini hiç esirgememiştir. Bu hizmetlere paralel olarak da, 2006 yılında Çorum’da Hitit Üniversite’sinde öğrenim gören kız öğrencilerin hizmetine 120 kişilik lüks bir yurt kazandırmıştır. Aynı zamanda şirketler bünyesinde oluşturduğu, Burs Verme Şubesi Müdürlüğünce de onlarca üniversiteli gence burs vermeye devam etmektedir.

İSMAİL TUNCEL / Müdür

ÖZGEÇMiŞ


İsmail Tuncel 1950 Çorum / Osmancık'da doğdu. İlköğrenimini kendi köyü olan Dodurga / Alpağut Beldesinde, orta öğrenimini Çorum’da, yükseköğrenimini ise 1973 yılında Konya / Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde (Yüksek İslam Enstitüsü) tamamladı.

1973-1993 yılları arasında orta öğretim kurumlarında öğretmenlik, idarecilik ve yurt müdürlüğü görevlerinde bulundu. 1978-2002 yılları arasında İMVAK’ta (İmam Hatip Lisesi ve İlahiyat Fakültesi Vakfı) 2.Başkan olarak  yirmi yıl süreyle aktif olarak görev yaptı. Ayrıca olağanüstü gayret ve çalışmalarından dolayı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ödüllendirildi.

1993 yılında Gazi Üniversitesi Çorum İlahiyat Fakültesine Fakülte Sekreteri olarak atandı. Yine aynı fakültede Din Eğitimi Anabilim Dalında Öğretim Görevlisi olarak çalıştı.

Fakültedeki görevinden emekli olduktan sonra, 2006 yılında Kaleli Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Müdürlüğü’ne atandı. Yetiştirdiği binlerce öğrencisiyle kendisini eğitime adayan;  evli ve iki çocuk babası olan İsmail Tuncel, İngilizce ve Arapça bilmektedir.

İLKER SARI / Müdür Yardımcısı

İLKER SARI

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup, Yurdumuzun kurulduğu tarihden bu güne kadar İdari ve Mali İşler birimini büyük bir başarı ile yürütmektedir.

Yönetim Memuru

SİBEL ÇALIŞKAN

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunu olup yurdumuz öğrenci işlerini büyük bir özveriyle yürütmektedir. 

SONGÜL GÜÇLÜ

Anadolu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü mezunu olup, yurdumuz öğrenci işlerini başarıyla yürütmektedir

Personel Toplu Halde

 

KALELİ  KIZ ÖĞRENCI YURDU profesyonel, yurt yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü bir yönetim kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir. Yardımcı hizmetlerde çalışan personellerimiz titizlikle denetlenmekte ve sürekli olarak kontrol edilmektedir. Öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilmekte, hizmet kalitemiz öğrenci ve velilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.